Showbiz

VIDEO/ Çfarë dëgjoi nga bisedat? Liami "tërbohet" me banorët, hedh poshtë çfarë gjen në tavolinë

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Çfarë dëgjoi nga bisedat? Liami

Disa prej banorëve të Big Brother Vip, kanë qenë duke konsumuar kafen e mëngjesit në oborr, Liami ka shkuar aty dhe në inat e sipër iu është drejtuar: "T’ju vijë turp!"

Më pas ai ka rrëzuar çdo gjë që ka gjetur në tavolinë, përfshirë këtu dhe kafet e banorëve.

Pas këtij gjesti, banorët i janë "sulur"ashpër e ndërsa ky i fundit është larguar pa dhënë asnjë shpjegim.

"Çfarë është ky gjest?", dëgjohet t'i thotë Graciano, ndërsa Liami iu përgjigjet:  Mos flisni për mua.. keni 3 orë aty.."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH