Showbiz

VIDEO/ Erjola Doçi feston ditëlindjen, ja kush personazh i bëri urimin e veçantë në ”After Party-n” e “BBV”

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Erjola Doçi feston ditëlindjen, ja kush personazh i bëri

Erjola Doçi, një prej personazheve më të dashur dhe më të komentuar për publikun gjatë periudhës që ka qenë brenda shtëpisë, sot feston ditëlindjen. 

Në këtë ditë të veçantë për të, moderatorja ka marrë urime të shumta, por pa padyshim një urim tepër të veçantë e ka marrë në “After Party-n” e “Big Brother VIP”.

E ndërsa këndonte në skenë, Fifi bashkë me pjesëmarrësit e tjerë kanë kënduar “Shumë Urime për Ty” posaçërisht për Erjolën, e cila është emocionuar së tepërmi. 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH