Showbiz

VIDEO/ Egla e vetme në ditëlindjen e saj i uron vetes: Gëzuar ditëlindjen!

Shkruar nga Liberale
VIDEO/ Egla e vetme në ditëlindjen e saj i uron vetes: Gëzuar

Egla Ceno, momentalishte skualifikuar prej formatit të ‘BBV3’, dje ka festuar ditëlindjen.

E teksa ka fryrë qirinjtë e tortës e vetme, çifti Ilnisa-Meriton nuk ka gjetur qetësi as në atë moment sadopak të bukur për Eglën dhe pse duke e festuar e vetme.

Dyshja ka nisur ‘të ngacmojë’ Eglën teksa kjo e fundit është drejtuar ashpër ndaj tyre.

Egla: Bravo Egla shumë mirë, gëzuar ditëlindjen zemër!

Sa bukur! Ma keni bërë tortën shumë bukur!

A mund të hiqeni se është ditëlindja ime? Kini mëshirë për një çast të tillë!

Ilnisa; Jo nuk hiqem. Mbaro me momentin dhe pastaj fillojmë me gjërat.

Meritoni: Po mos u merr me neve, vazhdo…

Gjithë këtë që keni bërë për ditëlindjen time, e paçit mbrapsht për ditëlindjet e juaja!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH