Showbiz

VIDEO e sherrit me burrin/ “Ndihmë-ndihmë” - Maja futet në banesë duke thyer derën, ia merr ulërimave nga ballkoni pa e prekur njeri

Shkruar nga Liberale

VIDEO e sherrit me burrin/ “Ndihmë-ndihmë” - Maja futet

Zbulohet video që tregon konfliktin mes këngëtares "Maja" dhe bashkëshortit të saj, Arben Shuaipi.

Shkak mësohet se është bërë ndarja e pasurisë dhe kujdestaria e fëmijës.

Në videon e siguruar “Ora News” konstatohet qetësia e burrit i cili teksa filmon e paralajmëron që të largohet nga banesa pasi është në shkelje të ligjit dhe me urdhër-mbrojtjeje.

Burri i saj arkitekt pretendon se dy vilat janë në bashkëpronësi dhe duhet të përpjesëtohen. Ndërsa këngëtarja e muzikës popullore pretendon se të dyja vilat i përkasin asaj.

Në video shihet qartë konflikti i saj me Arben Shuaipin, ku Maja shfaqet duke pirë cigare. Për një moment vijnë dhe dy punonjës policie, që u kërkojnë palëve të qetësojnë situatën, dhe kryejnë shoqërimin e tyre në rajonin e policisë.

PËR MË SHUMË SHIHNI PAMJET:

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH