Showbiz

VIDEO "E ËMBËL"/ Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë djalin

Shkruar nga Liberale

VIDEO "E ËMBËL"/ Këngëtarja shqiptare bëhet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Olta Boka është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Olta nuk e kishte zbuluar faktin që ishte në pritje të ëmbël, por pak më parë ajo ka ndarë në ‘Instagram’ një video ku shfaqet djali i porsalindur, të cilin e kanë quajtur Brel.

“Brel Rrokaj 20/04/2024. Ishte nate vere, kur nga qielli ra nje yll dhe motra jote bertiti me te madhe- “Zoti me tha qe mami ka nje vella te barku” dhe sot familjes tone te vogel ju shtua nje bekim qe na i jep kuptim te tjera dimensioneve! Faleminderit qe zgjodhe te jem mami yt o shpirt i shpirtit tim. Zemra ime sot rreh dyfish”- shkruan Olta krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????? ???????????????? (@oltabokaofficial)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH