Showbiz

VIDEO/ Bora Zemani futet në shtëpinë e Big Brother, shihni reagimin e ROMEOS

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Bora Zemani futet në shtëpinë e Big Brother, shihni

“Vëllai i Madh” sfidoi një nga banorët e shtëpisë dje. Bëhet fjalë pikërisht për Romeon.

Në shtëpi është shfaqur kunata e tij, moderatorja e njohur Bora Zemani dhe aktori ka shpërthyer në lot, pa mundur ta përshëndesë, përqafojë apo takojë fizikisht atë.

“Hey, gjysma e gjysmës sime”, e përshëndet Bora, kunatin e saj.

Por sfida e ‘Vëllait të Madh’ këtë herë ishte shmangia e çdo lloj reagimi për të papriturat që do të ndodhin në shtëpinë më të famshme. Banorët e tjerë nuk kanë reaguar gjithashtu për praninë e Borës, duke i qëndruar stoikë rregullave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH