Showbiz

VIDEO/ Bardhi i propozon Sarës!

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Bardhi i propozon Sarës!

I ulur në gjunjë, Bardhi i ka propozuar për martesë partneres së tij, Sarës, dhe përgjigja e saj ishte padiskutim: Pooo!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

Çifti krijoi një romancë brenda shtëpisë së ‘BBV3’, e cila u kthye në një nga lidhjet më të komentuara në rrjet.

Dhe pse shumë nuk besuan në dashurinë e çiftit, ata e kanë treguar më së miri se çdo gjë ka qenë e vërtetë!

VIDEO/ Bardhi i propozon Sarës!

Kujtojmë që Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Modelja dhe këngëtari kanë zbuluar lajmin në një video në rrjetet sociale, ku Bardhi shfaqet duke puthur barkun e partneres.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH