Showbiz

VIDEO/ A kanë bërë s*ks Meritoni dhe Ilnisa në “BBVIP”? Momente intime poshtë jorganit mes çiftit, moderatori: Përpjekje aty për tu...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ A kanë bërë s*ks Meritoni dhe Ilnisa në

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë një ndër çiftet që u krijuan në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Prej kohësh është përfolur se dyshja kanë kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë, megjithëse kjo gjë u diskutua së fundmi edhe në “Big Brother Fan Club”.

Në studio u publikua një video e çiftit poshtë çarçafit, ku të ftuarit së bashku me moderatoren Enxhi Nasufi dhe opinionistët e emisionit komentuan lëvizjet e trupit të çiftit në shtrat.

Unë kam përshtypjen se Ilnisa do të ketë qenë duke bërë reportazh, ndërsa Meritoni është operatori”- tha Ronaldo Sharka.

“Ka një përpjekje aty për tu…”- tha një ndër të ftuarit, ndërsa të gjithë shpërthyen në të qeshura.

Nga ana tjetër të shumtë ishin komentuesit të cilët janë të bindur se Ilnisa dhe Meritoni kanë kryer marrëdhënie s*ksuale brenda shtëpisë.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

 

A post shared by Big Brother VIP Fan Club (@bigbrothervip.fanclub)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH