Showbiz

Vesa Smolica hedh deklaratat e forta: Loja e ‘Big-ut’ ka mbaruar me daljen time (Foto)

Shkruar nga Liberale

Vesa Smolica hedh deklaratat e forta: Loja e ‘Big-ut’ ka mbaruar me

Ish-banorja e shtëpisë më të ndjekur Vesa Smolica është eliminuar pak kohë më parë prej formatit.

Shpeshherë ajo është parë të zhvillojë intervista të ndryshme teksa flet lidhur me eksperiencën e saj në format madje ka komentuar dhe lojën e disa prej banorëve.

Vesa Smolica hedh deklaratat e forta: Loja e ‘Big-ut’ ka mbaruar me

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH