Showbiz

Vesa konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që e nxori zbuluar

Shkruar nga Liberale

Vesa konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që e nxori

Në mesin e banoreve më të diskutuar në BBV Kosova ka qenë edhe Vesa Vllasaliu.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, Vesa kishte “plasuar” bombën lidhur me të kaluarën e saj me futbollistin e njohur, Mërgim Berisha.

Vesa kishte hedhur akuza ndaj Berishës dhe shoqes së saj të ngushtë, të cilët i akuzoi se e kanë tradhëtuar.

Megjithatë, tani duket se Vesa e ka mbyllur këtë kapitull të jetës.

Ajo ka shuar dilemat nëse është në lidhje apo jo me vetëm një fotografi në “Instagram Story”.

Vesa ka postuar një portret të saj, duke shkruar një fjali të shkurtër dhe shumë domethënëse: “Flokë të kuqe, sepse kështu i do ai”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH