Showbiz

Vëllai i Madh merr vendim për të dënuar Julin

Shkruar nga Liberale
Vëllai i Madh merr vendim për të dënuar Julin

Juli theu rregullat e “Big Brother Vip” ditën e djeshme, pasi hapi një zarf pa leje në dhomën e rrëfimit. Nga kjo ai prishi dhe lojën e buxhetit, duke i lënë banorët me vetëm 10% të buxhetit. Për thyerjen e rregullave, Vëllai i Madh vendosi që ta dënonte, duke e lënë pa duhan dhe buxhet deri në një njoftim të dytë.

Vëllai i Madh ka marrë një vendim për hapjen e zarfit nga Juli. Më njofton se Juli do dënohet me ndalimin e duhanit dhe buxhetit personal deri në një njoftim të dytë. Kështu që Juli do të varet nga banorët e tjerë, nëse ata do t’i japin apo jo. Pra, ai do duhet t’u kërkojë banorëve me mirësjellje, jo me zor siç hape zarfin”,- tha Ledioni.

“Faleminderit Vëllai i Madh që më mundësove të marr nga të tjerët”,- ishte përgjigjia e Julit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH