Showbiz

Vëllai i Jul Dedës merr iniciativën e veçantë, 5 ditë para finalja e BBVIP, v

Shkruar nga Liberale

Vëllai i Jul Dedës merr iniciativën e veçantë, 5

Edhe pse dite na ndajnë nga nata finale e Big Brother Vip Albania, ku njëri nga 5 finalistët do të shpallet fitues. Mes tyre për çmimin e madh është edhe Julian Deda. Vëllai i aktorit ka hapur një sfidë në Instagram, ku i kërkon ndjekësve të tij që të votojnë Julin dhe të bëjnë screenshot foton e votimit të vëllait të tij.Votoni Julin dhe postoni screenshot te 5votave duke nominuar dy miq qe te bejne te njejten gje!
Swipe➡️ per menyren ose shikoni story!
Sfiden e deklaroj te hapur????, Shkruan Mario Deda.

 

Komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, nga ata pro dhe kundër kësaj sfide.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH