Showbiz

“Veç ti m’i bon dritë errësinat e shpirtit!”, Bes Kallaku me fjalë zemre për personin e tij të veçantë (FOTO)

Shkruar nga Liberale

“Veç ti m’i bon dritë errësinat e shpirtit!”,

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka bërë një dedikim të ndjerë për vajzën e tij, Ajka.

Përmes një postimi në rrjete sociale, ai ka ndarë një foto më të bijën, ku i i drejtohet me fjalët: “veç ti mi bon dritë errësinat e shpirtit”.

“Se shpirti im ka diellin e syve të tu, veç ti mi bon dritë errësinat e shpirtit”, ka shkruar Besi.

Kujtojmë se ndarja e Bes Kallakut me Xhensila Myrtezajn bëri bujë në medien rozë. Ata janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenitm 7 muajsh, i cili erdhi në jetë disa muaj më parë, para ndarjes së tyre.

Ish-çifti janë në proces divorci dhe ishte Bes Kallaku ai që konfirmoi ndarjen nga bashkëshortja, duke treguar se tashmë fëmijët qëndrojnë me Xhensilën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH