Showbiz

Çfarë ndodhi? Valeri përfundon në spital! Zbulohet arsyeja...

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi? Valeri përfundon në spital! Zbulohet

Valeri është dërguar në spital me
Urgjencë pasi nuk është ndjerë mirë brenda fermës dhe ka kërkuar ndihmën e mjekëve.

Pasi u vizitua mjekët i thanë se ka këputur mish gjatë lojës me volejboll.

Por tani Valeri ndihet më mirë dhe është gati për t’u rikthyer në lojë.

“Kam këputur mish tek pjesa e brinjve. Jam më mirë se jam njeri që e duroj dhimbjen dhe nuk ankohem. Por, ditën e djeshme nuk po e duroja dot më dhe dihet qartë që nuk kam vrapuar këto kohë. Edhe kur kollitesha sikur më therrte, më ndalonte frymën. Kur e prek me dorë më dhemb. Uroj të jetë sa më e lehtë. Ndihem më mirë”, tha Valeri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH