Showbiz

Vajza e ish-deputetes "i vë flakën" rrjetit (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Vajza e ish-deputetes "i vë flakën" rrjetit (FOTO)

Ada Dedën, vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda është kthyer në modelet më të komentuara të javëve të fundit.

Vajza e ish-deputetes "i vë flakën" rrjetit (FOTO)

Modelja është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku poston foto provokuese.

Ajo ka ndarë me ndjekësit poza ku shfaqet me bikini të zeza dhe me një kapele kauboj në kokë.

Vajza e ish-deputetes "i vë flakën" rrjetit (FOTO)

Vajza e ish-deputetes "i vë flakën" rrjetit (FOTO)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH