Showbiz

UPS/ Momente "të nxehta" mes çiftit, Ilnisa i fut dorën poshtë pantallonave Meritonit dhe...(VIDEO)

Shkruar nga Liberale

UPS/ Momente "të nxehta" mes çiftit, Ilnisa i fut

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë dy nga personazhet më të përfolur të këtij edicioni të tretë të ‘Big Brother VIP’, ku dyshja ka nisur edhe një romancë brenda shtëpisë së famshme. 

Teksa ditët e fundit ata ndodhen të izoluar në një dhomë me Eglën pas skualifikimit, dyshja ka kaluar disa çaste romantike me njëri-tjetrin.

Mesa duket kësaj here fansat kanë kapur një detaj interesant, ku gazetarja shfaqet duke i futur dorën poshtë pantallonave Meritonit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH