Showbiz

Ups doli zbuluar! Kamerat kapin Orin duke përqeshur Erjolën...(Video)

Shkruar nga Liberale

Ups doli zbuluar! Kamerat kapin Orin duke përqeshur Erjolën...(Video)

Opinionistja e këtij edicionit të tretë të BBV është moderatorja dhe deputetja, Ori Nebijaj. Ajo ka zëvendësuar Zhaklina Lekatarin dhe është krah Arbër Hajdarit, i cili është opinionist i spekaklit që nga BBV1.

Ups doli zbuluar! Kamerat kapin Orin duke përqeshur Erjolën...(Video)

Komentet e publikut për Orin nuk kanë qenë dhe aq të mira, madje ajo shpeshherë është akuzuar si opinioniste e njëanshme, si nga publiku ashtu edhe nga banorët e BBV, si p.sh. Gazi.

Ups doli zbuluar! Kamerat kapin Orin duke përqeshur Erjolën...(Video)

E si mos të mjaftonin komentet, Ori është bërë virale së fundmi për një veprim të bërë ndaj Erjolës, teksa kjo e fundit ishte duke biseduar me Ledionin në dhomën e ndenjes.

Erjola shihej duke lëvizur buzët, ndoshta nga nervozizmi, ndërsa Ori është kapur nga kamerat duke e imituar atë, në formë talljeje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH