Showbiz

"Unë nuk isha gati"/ Graciano tregon arsyen e ndarjes me Argjirën: Ajo donte fëmijë por..

Shkruar nga Liberale

"Unë nuk isha gati"/ Graciano tregon arsyen e ndarjes me

Duket se Argjira Spanca dhe Graciano Tagani nuk i kanë mirë punët.

Në një bisedë me Françeskën ai ka treguar se mes tyre ka ndodhr një zënkë dhe ajo i ka kërkuar të mos e përmend në “Big Brother”.

Balerini tregon se shpreson që kur të dal jashtë marrëdhënia e tij me moderatoren nga Kosova të rregullohet.

Ai gjithashtu rrëfen se nuk ndihet gati për tu bërë baba edhe pse ishte një periudhë që Argjira e donte shumë një bebe.

Graciano: Kemi 6  vite puna jonë nuk ka ndonjë justifikim të madh unë dhe Argjira kemi dashur të jemi gati. Është një fjalë që thotë kurrë nuk je gati.

Thonë që e dhe fëmija e ka rriskun e vet por duke ditur si jam rritur unë, kam dashur të jem i bindur.

Ne në shtator kemi hyrë ne shtëpi tonën.

Derisa nuk kisha një shtëpi ulje ngritje ekonomike kur nuk ke dy tre baza nuk duhet të bësh fëmijë vetëm se duhet bërë. Ndonjëherë gjërat e nxituar të qojnë ne gabime.

Jemi zënë (pëshpërit Graciano) Ajo me ka thënë mos ta përmend këtu dhe jam pak ne  ajër.

Prandaj e pyeta mamin kur me erdhi surprizë me tha kam folur por jo shumë.

Aty e kuptova se gjendja ishte pak e ftoftë.

Françeska: Po ajo e ka dëshirë fëmijën?

Graciano: Po e kishte 1-vit por unë nuk isha gati.

Françeska: Mos e ka shkaktuar kjo arsye zënkën?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH