Showbiz

“Unë me pambuk e ti me gurë”, Rike debaton me tone të larta kundrejt Heidit...

Shkruar nga Liberale

“Unë me pambuk e ti me gurë”, Rike debaton me tone të

Ditën e sotme Rike është shprehur e zhgënjyer për të gjitha vajzat në shtëpi, pasi sjelljet e tyre i duken të shtirura dhe fallco. Ajo fillimisht pati një debat me Dean, ku i thotë se banoret nuk dinë të mbajnë qëndrim me njëra-tjetrën pasi zihen. Më pas Rikja ka filluar të konflikohet edhe me Heidin ku shprehet se është mjaft e zhgënjyer nga sjellja e saj.

Rike: Ti më ke zhgënjyer vërtetë mua

Heidi: Ua tani nuk do flej natën se kam zhgënjyer Riken

Rike: Unë me pambuk e ti me gurë, vetëm ty të paskam parë.

Heidi: Këtu duan dashuri me zor.

Rike: S’jam keq për dashurinë tënde.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH