Showbiz

“Unë jam rritur…”/ Elsa Lila rrëfen detaje nga fëmijëria: Mami luante në violinë, babai më…

Shkruar nga Liberale
“Unë jam rritur…”/ Elsa Lila rrëfen detaje nga

Elsa dhe Xhesika kanë rrëfyer se talentin e kanë në “gjak”, pasi edhe prindërit janë pjesë e botës së artit.

Këngëtarja Elsa Lila rrëfeu detaje nga fëmijëria, ku thekson se i ati e merrte gjithmonë me vete në Opera gjatë provave.

Po ashtu, ajo theksoi se e ëma luante violinë.

Elsa: Unë jam rritur në opera me babain. Ishte kopshti, çerdhja ime, më merrte në prova, pasdite, paradite.

Xhesika: Po mami ka lidhje me artin?

Elsa: Po, ka pas luajtur violinë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH