Showbiz

"Unë e pashë atë burrin të dridhej o lal!", habit Romeo, tregon situatën pas debatit të fortë Juli-Egla

Shkruar nga Liberale
"Unë e pashë atë burrin të dridhej o lal!", habit

 

Pas debatit të ashpër të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “BBV3”, mes Julit dhe Eglës, disa prej banorëve kanë diskutuar lidhur me situatën e krijuar aty brenda. 

Romeo iu shpreh Heidit se Egla i dhimbsej, por sipas tij ajo po e kërkon vet këtë gjë.

Më pas ai shprehet se në momentin që e ka prekur Julin, teksa e ndaloi kur ai po shkonte drejt Eglës, aktori ka qenë duke iu dridhur duart.

“Mund të ketë ngarkesa, mund të ketë çfarë të dojë dhe mua më dhimbset por ajo e kërkon vet. Pse ti mendon se nuk më dhimbset? Unë kam ulëritur për atë. Unë e pash atë burrin të dridhej o lali! Po e kapja nga dora dhe ai po dridhej, ngeli vajza, vajza. “- u shpreh Romeo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH