Showbiz

Ulërima, sharje dhe debate që kalojnë çdo limit! Çmendet Roza, thyen çdo gjë mbi tavolinë: Mjaft! (Video)

Shkruar nga Liberale

Ulërima, sharje dhe debate që kalojnë çdo limit!

Tensionet shtohen në Big Brother dhe psikologia e banorëve aty brenda po përkeqësohet dita ditës. Situatat në “Big Brother” sa vijnë e bëhen më ekstreme, por ajo e mbrëmjes së kaluar kaloi çdo parashikim. Të gjithë banorët u përfshinë në debatë të forta, në ofendime dhe sharje me njëri-tjerin. Nuk munguan as thyerjet e gotave.

Ishte Roza Lati, ajo e cila nuk duroi dot më, duke ka përplasur gjithҫka në tavolinë duke thyer gotat dhe disa nga pjatat.

‘Boll, mjaft, boll”– bërtiste Roza.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Debate të shumta kishte mes Romeos dhe Julit, Romeos dhe Erjolës apo edhe mes Heidit e Françeskës“Je djalë i keq…” i kishte thënë Juli më herët Romeos, ndërkohë që ky i fundit, e quajti Julin djalë të keq.

Në këtë përplasje, u përfshi edhe Graciano, duke thënë “boll më, boll, nuk jam mirë psiqikisht”. Franҫeska ishte ajo që theu gotën dhe përplasi gjithҫka, duke rrezikuar edhe Julin, pas një debati e Heidin.

Sesi do të vijojë bashkëjetesa mes tyre, mbetet për t’u parë…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH