Showbiz

Ueda na tregon mesazhin e të ëmës gjatë shtatzënisë, herë pas here bukuroshja ndan me ndjekësit eksperiencën e saj (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Ueda na tregon mesazhin e të ëmës gjatë

Ish konkurrentja e Love Island, Ueda po shijon periudhën e saj në pritje të ëmbël, teksa herë pas here ndan me ndjekësit eksperiencën e saj.

Së fundmi ajo ka realizuar një ask për ndjekësit e saj dhe ajo që na bie në sy është komenti i nënës së saj.

“Eda, do të bëhesh mami më e mirë në botë”-ka shkruar e ëma, teksa Ueda ia kthen: të jem sa gjysma jote mam, kam me qenë shumë e kënaqur.

Ueda na tregon mesazhin e të ëmës gjatë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH