Showbiz

Udhëtimi romantik në Paris, çiftit të famshëm i vjedhin unazën 100 mijë dollarëshe

Shkruar nga Liberale

Udhëtimi romantik në Paris, çiftit të famshëm i

Guaynaa dhe Pons u martuan më 4 mars 2023, në Miami, Florida, pasi ai propozoi në Tomorrowland më 31 korrik 2022. Ai diskutoi vlerën e unazës në podcastin Impaulsive , ku ndau 4,5 karatët e tij. Këngëtarja e “Rebota” u tha drejtuesve se kushtonte 100 mijë dollarë.

Nisi si një udhëtim romantik në Paris, por u kthye në një episod makthi për për Guaynaa dhe Lele Pons. Çifti është një nga shumë personazhe të famshëm që kalon kohë në Evropë, dhe ndërsa gjithçka dukej se ishte perfekte, çifti kanë zbuluar se ishin viktima të një grabitjeje.

Udhëtimi romantik në Paris, çiftit të famshëm i


Këngëtari i “Chica Ideal” Guaynaa ndau lajmin tronditës në Instagram:

“Me keqardhje ju njoftojmë se ishim viktima të një grabitjeje në Paris dhe unazës së martesës së gruas sime, e cila përfaqësonte shumë gjëra të bukura për ne. Është vjedhur”, ka shkruar ai në spanjisht. “Nuk ka asnjë pjesë tjetër që mund të zëvendësojë atë që ajo unazë simbolizon për ne dhe momentet e bukura dhe magjike që na solli. Ju lutemi, kujdesuni mirë për gjërat tuaja kur shkoni atje dhe mos i besoni askujt. Kjo është bërë praktikë e zakonshme”, vijoi 31-vjeçari.

Edhe Lele Pons bëri një postim në Instagram.

“Është zemërthyese sepse kjo unazë do të thotë unitetin tonë”, vazhdoi ajo, duke i bërë jehonë të shoqit se sa e rëndësishme është. Ajo vazhdoi duke kërkuar çdo informacion për këtë çështje.

Vetëm një ditë para se të ndanin lajmin e hidhur, Pons ndau një galeri të lumtur imazhesh me bashkëshortin e saj në qytetin romantik. “Qyteti i dashurisë dhe KRUASANTËVE”, ka shkruar 28-vjeçarja në mbishkrim.

Udhëtimi romantik në Paris, çiftit të famshëm i

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH