Showbiz

"U plakshi bashkë!" Drini Zeqo dhe Dea Vieri në një romancë? Ja pamjet e dyshimta që po qarkullojnë në rrjet (Foto)

Shkruar nga Liberale

"U plakshi bashkë!" Drini Zeqo dhe Dea Vieri në një

Dy ish banorët e Big Brother VIP3, Drini Zeqo dhe Dea Vieri kanë publikuar një foto të dyshimtë në rrjetet sociale.

"U plakshi bashkë!" Drini Zeqo dhe Dea Vieri në një

Ata shfaqen shumë pranë njëri tjetrit, ndërsa shkruajnë “shfletoje foton për lumturi”.
Të shumë të kanë qenë ndjekësit që kanë uruar çiftin, çka ngre dyshimet se një histori dashurie mund të ketë lindur mes tyre, por ende nuk është e konfirmuar.

"U plakshi bashkë!" Drini Zeqo dhe Dea Vieri në një

Mes komenteve ka edhe personazhe të tjerë publikë, të cilët shkruajnë “U plakshi bashkë dhe me ndonjë bebush”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH