Showbiz

U përfol se u nda nga partnerja, ish-banori i "BBV" ka diçka për të thënë....(FOTO)

Shkruar nga Liberale

U përfol se u nda nga partnerja, ish-banori i "BBV" ka


Kohët e fundit është komentuar lidhja e një ndër çifteve më të njohur të estradës, Graciano dhe Argjira. 

Shkak u bë edhe futja e tij për herë të dytë në shtëpinë e Big Brother VIP, ku rrëfeu hapur krisjen që kishte pësuar marrëdhënia e tij dhe e Argjirës, ndërsa kjo e fundit zgjodhi të mos flasë.

Pas daljes së tij nga shtëpia, mesa duket gjërat janë përmirësuar, pasi Ed Manushi ka postuar një foto së bashku me dyshen, ku shkruan: “Më bashkë se kurrë!”

U përfol se u nda nga partnerja, ish-banori i "BBV" ka

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH