Showbiz

U folën prej muajsh për ndarje, por Sara Hoxha mban ende fotografitë me Ledri Vulën. Janë kthyer bashkë?

Shkruar nga Liberale

U folën prej muajsh për ndarje, por Sara Hoxha mban ende

Sara Hoxha dhe Ledri Vula muajve të fundit kanë qenë shumë të komentuar në media e faqet rozë.

Ata përfliten për ndarje, edhe pse asnjëra palë nuk e ka konfirmuar plotësisht.

Megjithatë, kjo u aludua pasi reperi kishte munguar në disa evente të rëndësishme të partneres së tij.

U folën prej muajsh për ndarje, por Sara Hoxha mban ende

Veç kësaj, blogerja kishte folur edhe në disa intervista në lidhje me këtë duke lënë dyshime.

Sidoqoftë, Sara duket se nuk ka fshirë asnjë fotografi të tyre të përbashkët në Instagram.


Nëse shihni profilin e saj, ajo shihet se mban të gjitha kujtimet me të, e kjo është një arsye që ata mund edhe të mos jenë ndarë.

Ledri dhe Sara kanë bashkë edhe një vajzë të quajtur, Poem Blu.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH