Showbiz

"U bë fytyra e Heidit" Françeska nervozohet keq dhe thyen gotën! Çfarë ndodhi midis vajzave? (Video)

Shkruar nga Liberale

"U bë fytyra e Heidit" Françeska nervozohet keq dhe thyen

Big Brother sa vjen e bëhet më i ndërlikuar për sa i përket debateve dhe konflikteve që ndodhin aty në një kohë të tillë që finalja nuk është shumë larg dhe presioni është rritur. Mbrëmja e kaluar pas Prime-it, u shoqërua me debate intensive. Pas Julit, Romeos dhe Erjolës, Françeska ishte banorja që shpërtheu. Siç duket edhe nga pamjet, Françeska u irritua nga sjellja dhe komentet e Heidit. Mërzinë e shprehu duke hedhur gotën në tokë, e më pas vijoi duke diskutuar situatën me Meritonin.

(Françeska hedh gotën në tokë)

Françeska: U bë fytyra e saj të më thotë më ke bërë obsession…

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Françeska: Ato janë looser. Nuk mundem! Nuk mundem me këto aktrime

Ajo më kput mua fjalë në çdo cep të shtëpisë. Provokime psikologjike 24/24. Unë e kam atë obsession? Fytyra e asaj, nuk dua ta shoh më. Më thotë mua ajo më thotë ke obsession. U bënë ato të më thonë kështu. Unë nuk kam ardhur të jem spektatorja e askujt. Për çfarë kam lënë unë fëmijën time? Që të jem spektatorja e atyre?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH