Showbiz

U arrestua në shtëpinë e Big Brother Vip, por a mund të bëhet LIAMI përsëri pjesë e garës?

Shkruar nga Liberale

U arrestua në shtëpinë e Big Brother Vip, por a mund të

Spektakli i  ‘BBV3’ mbrëmjen e djeshme nisi me një ‘sqarim’, lidhur me arrestimin e Liam Osmanit, ish-banori me qëndrimin më të shkurtër në shtëpinë më të famshme, i cili aktualsiht po përballet me një proçes gjyqësor.

Por siç duket Ledioni e ka lënë me pikëpyetje ku pritet që Liami të bëhet përsëri pjesë e shtëpisë, duke thënë:

“Çështja vazhdon të jetë në instancat e gjyqësorit dhe mesa duket ekziston një mundësi që Liami të dalë paq nga kjo histori për shkak të gjithë asaj cfarë u diskutua në “Top Story” dhe nëse ndodh shtetasi gjerman Liam Osmani mund të jetë i lirë dhe nuk i dihet mund të jetë në “Big Brother” kështu e lejmë me një lloj redicence këtë punë e lëmë me tre pika në fund”, tha Ledioni. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH