Showbiz

U arrestua në gjendje të dehur, por si ndihet bashkëshortja e Justin Timberlake lidhur me këtë?

Shkruar nga Liberale

U arrestua në gjendje të dehur, por si ndihet bashkëshortja e

Jessica Biel, 42 vjeçe, u pa në xhirimet e serialit të saj të ri Prime Video, The Better Sister, vetëm disa orë pasi burri i saj Justin Timberlake, 43 vjeç, u arrestua për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur.

Një burim i afërt me aktoren zbuloi për PEOPLE se arrestimi i Timberlake ishte një “shpërqendrim” për Biel dhe se “ajo nuk është e lumtur” për këtë.

“Ajo duhej të filmonte dje. Asaj nuk i pëlqen asnjë vëmendje ndaj familjes, veçanërisht jo negative”.Pavarësisht nga rrethanat fatkeqe, është e qartë se Biel mbetet mbështetëse e burrit të saj.

Burimi vazhdoi, duke thënë se Biel “e do” Timberlake dhe “do të jetë gjithmonë pranë tij”. Ai është një baba dhe bashkëshort i mrekullueshëm”, shtoi më tej burimi.

Dëshmitarët në shesh vunë re se megjithëse Biel dukej “e lodhur”, ajo mbeti e fokusuar në punën e saj. Një burim që e pa filmimin e saj tha: “Kasti dhe ekipi nuk kanë asgjë tjetër veçse gjëra pozitive për të thënë për të. Mund të thuash që ajo është e emocionuar për punën”.

 Është e qartë se Biel i është përkushtuar zanatit të saj dhe ruajtjes së profesionalizmit mes sfidave personale. Përkushtimi i saj në punën është vërtet i admirueshëm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH