Showbiz

"Turp si i ndërroni EMRAT", fansja akuzon produksionin e BBV se i ndryshuan banorin që ajo zgjodhi për të surprizuar (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Turp si i ndërroni EMRAT", fansja akuzon produksionin e BBV se i

Edicioni i tretë i Big Brother Vip 3, ka sjellë dhe këtë herë ‘Big Love’, përmes të cilit banorët surprizohen me mesazhe që vijnë nga miq, familjarë apo edhe fansa nga jashtë. 

Ndërkohë së fundmi në rrjet po qarkullon një mesazh i cili tregon se mesazhet e ardhura prej fansave ndryshohen nga produksioni dhe shfaqen për banorë, të cilët mund të mos kenë lidhje me atë mesazh.

Kështu mesazhi që po qarkullon në rrjet, vjen nga një vajze e cila tregon se është fanse e Heidit, por pretendon se produksioni mesazhin e saj për të, ia ka dhënë banores tjetër, Françeskës.

“Turp ky mesazh është dërguar nga ne për Heidi Bacin dhe ju e shisni sikur është për Françeskën.Turp që keni ndryshuar emrat.T’iu vijë turp.”-ka shkruar ajo.

"Turp si i ndërroni EMRAT", fansja akuzon produksionin e BBV se i

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH