Showbiz

"T'kan plagos, mos lejo me...(foto)" Vesa i dërgon dron Romeos, Ja çfarë shkruhej në të

Shkruar nga Liberale

"T'kan plagos, mos lejo me...(foto)" Vesa i dërgon dron

Vesa Smolica një ndër ish-banoret e "Big Brother Albania VIP 3" ka dalë nga shtëpia pak kohë më parë por nuk e ka mbajtur të fshehtë banorin e saj të preferuar në shtëpi. Ajo madje e ka treguaj mbështetjen e sajd uke i dërguar një dron Romeos me mesazhin: T’kanë plagos, mos lejo me të vra! Miqtë gjithmonë në krah vero!

"T'kan plagos, mos lejo me...(foto)" Vesa i dërgon dron

Vesa dhe Romeo u bënë shumë miq brenda shtëpisë dhe duket se miqësia e tyre do të vazhdojë edhe pas BBVIP!

"T'kan plagos, mos lejo me...(foto)" Vesa i dërgon dron

Mesazhi i saj është një sinjal i qartë për të ndihmuar Romeon në lojën e tij, të qëndrojë i fokusuar dhe të luaj fort!

"T'kan plagos, mos lejo me...(foto)" Vesa i dërgon dron

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH