Showbiz

"Ti nuk je burrë more, çfarë po bën"? Juli i zbulon sekretin Rozës, banorja shpërthen në sharje...(VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Ti nuk je burrë more, çfarë po bën"? Juli i

Kur vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip” dhe duket se banorët po ndryshojnë strategjinë e lojës për të fituar vëmendjen e publikut.

Kështu Juli sapo ka krisur raportet me një nga “aleatet” e tij, Rozën pasi mbrëmjen e djeshmei zbuloi edhe një sekret (diskutim) të sajin me Riken, ku gjithashtu i pranishëm ka qenë dhe Juli.

Aktori tha se Roza po luan njësoj si Rikja dhe ka për të përfunduar jashtë shtëpisë si ajo. Banorja e zhgënjyer nga sjellja e Julit i tha se nuk “po tregohet” burrë.

Pjesë nga debati: 

Juli: Mbas asaj që më the tek krevati që dua të godas dhe ty sepse dua t’i godas të gjithë. Kjo të nxjerr katastrofë.

Roza: Ajo burrëria nga gjysma e lartë që diskutove, ti nuk po e tregon.

Juli: Ti nuk po ruan as marrëdhënien.

Roza: A e nxorre muhabetin me shoqen time, tregoje tamam.

Juli: Tregoje ti se unë nuk e di.

Roza: Si je kështu more Juli? Një muhabet personal timin me Riken e nxjerr kështu? Një muhabet që unë e kam me shoqen time dhe ta them ty me mirëbesim?

Juli: E ke thënë para kamerave.

Roza: Lal çfarë po bën? Këshillën që ma jep mua Rikja, ti ma nxjerr këtu?

Juli: Po të nxjerr siç je Roza.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH