Showbiz

"Ti më bën të besoj në magjinë e dashurisë",Diola Dosti ndan momentet romantike me partnerin, dhurojnë puthje njëri-tjetrit...(VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Ti më bën të besoj në magjinë e

Diola Dosti ka ndarë me ndjekësit një video të ëmbël krah partnerit të saj, biznesmenit kosovar, Erolld Belegu në një festë.

Ajo shfaqet duke kërcyer dhe kënduar me partnerin e saj. Çifti duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, ndërsa nuk ka munguar as një puthje pasionante mes tyre.

“Ti më bën të besoj në magjinë e dashurisë! Në një botë plot me gjëra të zakonshme, ndihem e bekuar që kam dikë aq të jashtëzakonshëm sa ti në jetën time. Faleminderit për çdo gjë dashuria ime”, ka shkruar ajo krahas videos me partnerin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Diola Dosti (@dioladostiofficial)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH