Showbiz

“Ti ke tallur leshtë me mua”, Françeska shpërthen ndaj Liamit

Shkruar nga Liberale

“Ti ke tallur leshtë me mua”, Françeska shpërthen

Në primen e mbrëmbshme Liami ishte një ndër personazhet për të cilin u diskutua më shumë.

Loja që ai dhe Jetmirin i bënë Heidit është komentuar nga të gjithë banorët, përfshirë këtu edhe Françeskën.

Françeska në një farë mënyre e mbrojti dyshen Jetmir- Liam, por gjithashtu tha edhe se nuk ishte në dijeni të planit.

Ditën e sotme në një bisede Françeska u shpreh se ndihej e ofenduar nga Liami, dhe tha se ai "kishte tallur les*te" me të.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH