Showbiz

“Ti je një mizë pa kokë moj”, Heidi kapet keq me Eglën: Më ke folur keq për Romeon... (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

“Ti je një mizë pa kokë moj”, Heidi kapet keq me

Marrëdhënia e Heidit dhe Eglës nuk po shkon aq mirë ditët e fundit. Kjo pasi të dyja banoret kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën.

Kështu ka ndodhur edhe ditën e djeshme, ku teksa Meriton Mjekiqi u thotë që të flasin së bashku e të sqarohen, dy banoret hedhin akuza ndaj njëra-tjetrës.

Pjesë nga debati: 

Egla: Ti ke lënë që gjërat të ndodhin.

Heidi: Që aty ka filluar paqëndrueshmëria jote. Ka qenë paqëndrueshmëri totale se ti ngaqë e ke lojë, ti nuk di ku je, ti je një mizë pa kokë.

Egla: Kur?

Heidi: Që kur ka qenë te living, unë të kam fol, të kam injoruar që bëje lojërat me Lidin dhe më thërrisje në dhomë dhe më flisje keq për Romeon.

Egla: Unë kam folur keq për Romeon? Shyqyr që ka video.

Një debat ka ndodhur mes Erjolës dhe Meritonit ditën e sotme. Kjo për shkak se Meritoni është betuar për djalin e tij se nuk i shikon si lojtare Erjolën dhe Rozën, gjë e cila e ka nevrikosur shumë Erjolën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH