Showbiz

“Ti je gati të shesësh veshkën për këtë lojë”, Romeo dhe Juli tejkalojnë limitet në debat

Shkruar nga Liberale

“Ti je gati të shesësh veshkën për këtë

Dy nga banorët më të lakmuar të shtëpisë Romeo dhe Juli kanë nisur një debat të nxehtë në shtëpi ku nuk i kanë kursyer ofendimet. Debati shkoi deri në pikën ku Juli pështyu në drejtim të Romeos. 

Pas këtij veprimi, debati vazhdoi ende ku Romeo i drejtohet Julit me fjalët “Ti për këtë lojë shet veshkën” , në kuptimin që banori është i gatshëm të bëjë gjithçka për këtë lojë. 

Gjithashtu Romeo i ka thënë Julit se ai bën be në zot për gjëra jo të vërteta. 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH