Showbiz

"Ti je e ulët, problemi yt është injoranca"/ Juli dhe Egla "hahen mish" me njëri-tjetrin: Me shqelma do të nxjerrim jashtë

Shkruar nga Liberale

"Ti je e ulët, problemi yt është injoranca"/ Juli dhe

Mungesa e produkteve ushqimore ka sjellë debate të forta mes banorëve në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Dy aktorët, Egla Ceno dhe Julian Deda, kanë debatuar me tone të larta me njëri-tjetrin, ky Juli e ka quajtur Eglën kriminele që përmend ushqimin.

“Ti je një kokë qyp”, i tha banorja Julit, i cili i përmedi Eglës karrierën, duke i thënë: “Ti je një njeri që s’ke punuar gjithë jetën”.

“Do të qesim me shkëlma jashtë”, ishte një ndër “kërcenimet” që i bëri banorja aktorit, ndërsa ai i tha se ajo si ka zemrën është edhe vetë.

Pjesë nga debati:

Juli: Ti më përmend ushqimin

Egla: Ti i hyn në pjesë disa të tjerëve, më the pse s’ma solle mua

Juli: Ti je e ulët që përmend ushqimin. Ti je kriminele, misionare që përmend ushqimin

Egla: Ti je një kokëqyp

Juli: Ti je një njeri që s’ke punuar gjithë jetën

Egla: Problemi yt është injoranca. Sillu mirë

Juli: Ik o kriminele

Egla: Sillu mirë të të marrim në finale

Juli: Zhduku

Egla: Do të nxjerrim me shkelma jashtë

Juli: S’më merr dot në finale mua ti po ik zhduku, si ke zemrën je

Egla: Jam si shpirt. Siç ke sytë i shiko njerëzit

Juli: Unë jam shumë mirë, kam realizuar famijen dhe gjithkund

Egla: Edhe unë jam super e realizuar

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH