Showbiz

Tensione në “BBV”? Mbërrin zarf i kuq, “Vëllai i Madh” dënon banorët

Shkruar nga Liberale

Tensione në “BBV”? Mbërrin zarf i kuq, “Vëllai

Një Zarf i kuq ka mbërritur në shtëpinë e Big Brother VIP. Pas shpërdorimit të ushqimeve nga disa prej banorëve, “Vëllai i Madh” vendosi t’i dënojë duke i lejuar të konsumojnë vetëm produktet bazike.


Njoftimi i Vëllait të Madh:

Vëllai i Madh ka parë më vëmendje shpërdorimin e vazhdueshëm të ushqimeve në shtëpi, për këtë arsye ju dënon duke hequr ushqimet dhe bllokuar frigoriferët deri kur të kuptoni rëndësinë e tyre, dhe të mos i bëni pjesë të lojës suaj për të sulmuar njëri-tjetrin, në dispozicion do të keni vetëm ushqimet bazike deri në një njoftim të dytë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH