Showbiz

Telepati apo Plan? Romeo vepron siç i thotë Donaldi! Si qëndron e vërteta?

Shkruar nga Liberale

Telepati apo Plan? Romeo vepron siç i thotë Donaldi! Si qëndron

Në ‘Prime-n’ e sotëm, Romeo është përballur me një sërë sulmesh nga banorët e tjerë të shtëpisë.

Reagimet nga jashtë kanë qenë të shumta ku erdhën reagime dhe prej disa ish-banorëve por dhe nga familjarë të Romeos.

Ka qenë Donaldi i cili nëpërmjet një postimi në Instastory ka shkruajtur: Shpresoj të mos i përgjigjet asnjë pyetje në Prime!

E si për çudi, Romeo është shprehur teksa Ledioni e ka pyetur lidhur me një diskutim, se nuk ka asnjë mendim!

Telepati apo Plan? Romeo vepron siç i thotë Donaldi! Si qëndron

E çuditshme apo jo? Telepatia pra…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH