Showbiz

Pas pajtimit të djeshëm Heidi dhe Romeo nuk ndalen me puthje të zjarrta (video)

Shkruar nga Liberale

Pas pajtimit të djeshëm Heidi dhe Romeo nuk ndalen me puthje të

Heidi dhe Romeo janë dy ndër banorët më të komentuar këtë edicion në "Big Brother Albania VIP 3" teksa që në fillim të programit kanë shprehur pëlqim për njëri-tjetrin.

Pas pajtimit të djeshëm Heidi dhe Romeo nuk ndalen me puthje të

Pasi vendosën të ndahen nga njëri-tjetri duket se dyshja nuk ka rezistuar dot dhe kanë bërë paqe me njëri-tjetrin.

Pas pajtimit të djeshëm Heidi dhe Romeo nuk ndalen me puthje të

Pas mbrëmjes së djeshme ku dyshja është parë në oborr me puthje dhe përqafime, pasditen e sotme ata janë shfaqur të vetëm në lavanderi duke shkëmbyer puthje pasionante mes tyre.

Pas pajtimit të djeshëm Heidi dhe Romeo nuk ndalen me puthje të

Duke lënë të kuptohet se momentet e vështira midis tyre janë lënë pas, dyshja vazhdon të shijojë romancën mes njëri-tjetrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH