Showbiz

Të sapomartuar! Ueda dhe Arlindi zyrtarisht burrë e grua (foto)

Shkruar nga Liberale

Të sapomartuar! Ueda dhe Arlindi zyrtarisht burrë e grua (foto)

Ueada dhe Arlindi janë zyrtarisht, burrë e grua.

Të sapomartuar! Ueda dhe Arlindi zyrtarisht burrë e grua (foto)

Çifti triumfues i edicionit të parë të Love Island, që është në pritje të një fëmijë, ka kryer sot celebrimin.

Të sapomartuar! Ueda dhe Arlindi zyrtarisht burrë e grua (foto)

Ishte Ueda ajo që ndau disa foto nga ceremonia e thjeshtë dhe elegante, ku çifti dukej shumë klas dhe të dy shkëlqenin nga lumturia.

Të sapomartuar! Ueda dhe Arlindi zyrtarisht burrë e grua (foto)

Ueda dhe Arlindi na kanë treguar më së miri se dashuria e vërtetë gjithmonë e gjen rrugën e saj dhe ne jemi shumë të lumtur për ta.

Të sapomartuar! Ueda dhe Arlindi zyrtarisht burrë e grua (foto)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH