Showbiz

Të përhumbur krah njëri-tjetrit! Diola Dosti shijon pushimet në resortin luksoz me partnerin e ri biznesmen: Ja sa kushton një natë!

Shkruar nga Liberale

Të përhumbur krah njëri-tjetrit! Diola Dosti shijon pushimet
Diola Dosti dhe partneri i saj i ri Erolld Belegu, biznesmeni rreth 20 vite më i madh, po shijojnë pushimet në një nga resortet më luksoze në Bali.

Çifti ka zgjedhur një nga vendet më të shtrenjta “Bulgari Resort”, ku çmimet për një natë arrijnë në më shumë se 1 mijë euro.

Të përhumbur krah njëri-tjetrit! Diola Dosti shijon pushimet

Me të mbërritur në destinacion, Diola dhe Erolldi nuk kanë ngurruar që të ndajnë për ndjekësit e tyre disa foto nga destinacioni që kanë zgjedhur për të pushuar.


“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në perëndim, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon. Momente luksoze.”, shkruan Diola.

Të përhumbur krah njëri-tjetrit! Diola Dosti shijon pushimet

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH