Showbiz

"Të ngelën këllqet në gojë..."/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Romeos: Ca të djeg o ti...

Shkruar nga Liberale

"Të ngelën këllqet në gojë..."/ Debat i

Romeo dhe Egla janë përfshirë në një debat të ashpër mes njëri-tjetrit.

Vetëm pak më parë teksa konsumonte drekën në onorr, Egla i ka kujtuar Romeos historinë e këllqeve. Kujtojmë se disa javë më parë Albi Nako i është drejtuar Romeos me këto fjalë: “Ti nuk ke këllqe vëlla”, fjalë të cilat Albi ia ka dërguar përsëri me mesazhet e “Big Love” mbrëmjen e djeshme. E teksa Egla ia ka rikujtuar, Romeo është nxehur dhe të dy kanë debatuar.

Romeo: Mos përmend këllqe kur ha bukë po ha bukë me këllqe

Egla: Ca të djeg o ti ‘trendy boy’

Romeo: Si s’të vjen zor nga vetja, të ngelën këllqet në gojë, ju ngelën këllqet e mia në gojë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH