Showbiz

Të ka verbuar loja! Heidi debaton ashpër me Vesën pasi e nominoi

Shkruar nga Liberale

Të ka verbuar loja! Heidi debaton ashpër me Vesën pasi e nominoi

Heidi dhe Vesa, që prej ‘Prime-t’ të fundit dhe deri më sot nuk kanë patur një marrëdhënie të mirë mes njëra-tjetrës.

Kjo pasi Heidi u bë ‘shkakëtare’, pasi nxorri në nominim Vesën së bashku me Fraçeskën dhe Rozën.

Kjo gjë e ka zhgënjyer shumë Vesën, ku mbrëmjen e sotme është përfshirë në një debat me Heidin ku gjithashtu e ka ironizuar duke i thënë se duke qeshur, Heidi ja përmbledh të tjerëve.

‘Të ka verbuar loja. Loja përpara ndjenjave. Në çdo aspekt. Shoqëri…’- është shprehur Heidi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH