Showbiz

“Të jetë i pa depiluar”/ Egla habit me kërkesën: Dua edhe unë një burrë...

Shkruar nga Liberale

“Të jetë i pa depiluar”/ Egla habit me kërkesën:

Egla Ceno është një nga personazhet më të komentuar në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, për shkak të debateve që ka bërë me banorët e tjerë. 

Gjatë një bashkëbisedimi me Sarën dhe Bardhin, ajo tha se do një burrë në ‘Big Brother VIP’, i cili duhet të jetë i pa depiluar dhe i pa lyrë.

Deklaratë kjo e cila shkaktoi të qeshura tek Bardhi dhe Sara.

Biseda mes tyre:

Egla: E pyeta (Silvin) pasi u çua nga debati me Erjolën: Të pëlqen me të vërtetë. Po tha. Unë e kam thënë, avash avash, në atë rrugë jemi.

Bardhi: Ishalla nëse e ka qëllimin e pastër dhe bëhen bashkë!

Egla: Dua edhe unë një burrë këtu.

Bardhi: Këtu duhet ndërruar formati.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH