Showbiz

Të gjithë kthyen kokën! Fustani i Gillian Anderson plot me v*gina të qendisura në mbrëmjen e 'Golden Globes'

Shkruar nga Liberale

Të gjithë kthyen kokën! Fustani i Gillian Anderson plot me

Në ndarjen e çmimeve "Golden Globes" mbrëmjen se dielës, fustani pa rripa dhe i gjatë deri në fund të këmbëve, i Gillian Anderson tërhoqi vëmendjen e shumë të pranishmëve.

Ndërsa pas një vështrimi të parë, krijimtaria elegante prej leshi dhe mëndafshi nga Gabriela Hearst, mishëron efektin magjepsës të vjetër të Hollivudit, një vështrim më i afërt zbulon se "në të ka dhjetëra vagina të qëndisura."

Duke folur për Deadline në tapetin e kuq të Golden Globes, ylli i “Edukimit seksual” shpjegoi se e zgjodhi atë “për kaq shumë arsye” dhe shtoi: “Është markë e përshtatshme”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH