Showbiz

“Të duhet një burrë, jo një kalama budalla” / Juli këshillon Heidin, nxehet Romeo: Kur të dalim jashtë do… (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

“Të duhet një burrë, jo një kalama budalla” /

Julian Deda ka debatuar ashpër me Heidi Bacin dhe Romeo Veshajn sot në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Aktori i njohur i tha Heidit se partneri i saj është fëmijë dhe asaj i duhet një burrë i vërtetë, sepse sipas Julit, fëmijët si puna e moderatorit ajo i sjell si të dojë.

“Jul mbaje vendin tënd”- u shpreh banorja, ndërsa Romeo i tha aktorit se është shumë i ulët dhe një burrë pa eksperiencë.

“Çfarë do me thënë burrë pa eksperiencë? Unë dy fëmijë i kam bërë”- iu drejtua Juli i acaruar, ndërsa Romeo u shpreh se do ia shpjegojë kur të dalin jashtë.

Juli: O Bac të kam thënë që të duhet një burrë ty, jo një kalama. Kalamanin do ta bësh me burrin

Romeo: O zemra kur të dalim jashtë do të jap shpjegim, mos ke frikë

Juli: Kalajmat si puna e tij ti i sjell në maje të gishtit ti

Juli: Të duhet një burrë jo në një budalla si ai. Po e mbaj vendin, por po ta them

Romeo: O burrë i keq, o burrë i ulët. Kurse ty të duket eksperiencë shpirti. Je burrë pa eksperiencë

Juli: Çfarë do me thënë burrë pa eksperiencë? Unë dy fëmijë i kam bërë.

Romeo: Shumë mirë, pse i përmend?

Juli: Ti s’ke eksperiencë more njeri. Ti je një kalama dhe kësaj i duhet një burrë i vërtetë

Romeo: Kur të dalim jashtë… Këtu je gabim

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH