Showbiz

"Të duam" Pas thashethemeve për të dhe Romeon, Reagon Klea Huta! (foto)

Shkruar nga Liberale

"Të duam" Pas thashethemeve për të dhe Romeon, Reagon

Klea Huta një ndër aktoret më të njohura në skenën e kinematografisë shqiptare, gjithashtu moderatore dhe këngëtare është e martuar prej kohësh me Eligit Dodën me të cilin kanë edhe një djalë, Kridin. Ata të dy janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar që kur kanë bërë zyrtare lidhjen e tyre për publikun në vitin 2018, edhe pse në media përflitej që në vitin 2017 për një romancë të mundshme mes moderatores dhe këngëtarit.

"Të duam" Pas thashethemeve për të dhe Romeon, Reagon

Një deklaratë e Meritonit në BBV3 kundrejt Romeos, sikur ka ngacmuar gratë e shokëve është bërë virale në rrjet. Mesa duket Klea ka vendosur të reagojë pas këtyre pretendimeve, duke treguar se Romeo është për të si një vëlla.

"Të duam" Pas thashethemeve për të dhe Romeon, Reagon

“Ne të duam vëlla  Mos ndalo”-ka shkruar ajo.

"Të duam" Pas thashethemeve për të dhe Romeon, Reagon

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH