Showbiz

“Të dua”/ Meritoni ia thotë publikisht, Ilnisa qan me të madhe kur dëgjon premtimin e tij: Pavarësisht se çfarë na sjell jeta…

Shkruar nga Liberale

“Të dua”/ Meritoni ia thotë publikisht, Ilnisa qan me

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli u dashuruan dhe u lidhën së bashku në shtëpinë e “Big Brother VIP 3”.Së fundmi teksa ndodhen në dhomën e bardhë, moderatori i ka shprehur ndjenjat publikisht të dashurës së tij.

“Pa marrë parasysh se çfarë na sjell jeta mos harro se të dua shumë dhe do të dua gjithmonë”– i tha Meritoni, ndërsa gazetarja filloi të qante.


“Sot kam pasur shumë nevojë për ty”, u shpreh Ilnisa mes lotësh, sepse mesa duket atë atë e kishte mbytur malli për vajzën e saj, Anais.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Pa marrë parasysh se çfarë na sjell jeta mos harro se të dua shumë dhe do të dua gjithmonë. Ok, për njeriun që je

Ilnisa: Sot kam pasur shumë nevojë për ty

Meritoni: Këtu jam shpirtë. Pse s’më zgjove nga gjumi

Ilnisa: Më vinte keq se po flie

Meritoni: Për mua të vjen keq? Duhet të më zgjosh dhe të më thuash zemrush kam nevojë për ty

Ilnisa: Po flije dhe me erdhi keq

Meritoni: Duhet të më zgjosh, Meriton kam nevojë për ty

Ilnisa: Te koka jote më mori gjumi mua

Meritoni: E di

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH